prezent marzen

prezent marzen

Wciąż Kicking Butt w wieku 100

„Będę nadal kopać w tyłek, kiedy jestem 100 lat!”

OK, więc to nie był jeden z naszych oficjalnych ślubów ślubnych. Ale stale przypominać moją wspaniałą żonę Maggie tej obietnicy, kilka razy w tygodniu, co najmniej. Widzisz, nawet półtora roku temu, te słowa zdawało wysoce nieprawdopodobne, jak leżałem nieprzytomny w szpitalu, walcząc o każdy oddech jako rury zasysane wszystkie rodzaje śluzu oskrzelowego i płynie z moich płuc.

Szybki skok do dziś, Sklep i szkolenia BHP Wrocław a znajdziesz mnie w wieku 57 powodzeniem wykonując moją drogę przez TV sławy Insanity Workout. Widocznie nie ma mocy w słowach – nie tyle w samych słowach, ale w intencji i emocji ich kopii. Odkąd zdiagnozowano przewlekłą białaczkę limfocytową w kwietniu 1999 roku, ja utrzymuje bardzo silną, wręcz buntownicze nastawienie o moim odejściu z tego ziemskiego królestwa. I absolutnie odmówić przyjęcia rokowania lekarza (aka kary śmierci), które bardziej niż prawdopodobne, że nie dożyje 60. urodzin. Zamiast zastąpić go z moim długoterminowego celu, aby być silny i „nadal kopać w tyłek”, gdy jestem w 100.

Długa i kręta droga do odzyskania zdrowia

Moja droga do odzyskania w roku 2010 była długa i powolna. Zajęło pełne siedem miesięcy, zanim mogłem nawet chodzić wokół bloku bez konieczności zatrzymywania się złapać oddech. I zakaszlał non-stop przez cały rok, jak moje płuca walczył, aby odzyskać od infekcji wirusowej, że prawie twierdził moje życie.

Niemniej jednak, zacząłem pcha się do wykonywania bardziej jak rok postępuje. W październiku 2010 roku, byłem z powrotem do prowadzenia po schodach w moim 22 piętrowego budynku condo, coś, czego nie był w stanie zrobić przez prawie 18 miesięcy. Każdy tydzień widziałem postępy zajęło mniej czasu do zakończenia obwodu. Wkrótce biegałam dwa i potem trzy obwody w górę iw dół na 22 piętrach, w końcu coraz mój całkowity czas dobrze poniżej 18 minut!

– autor artykułu