prezent motocyklowy

prezent motocyklowy

LTL i TL wytyczne przesyłki

Niektóre obowiązki spoczywać nadawcy dla wszystkich przesyłek LTL i TL. Obowiązki te mają zastosowanie we wszystkich dziedzinach ze wszystkimi firmami przewoźnika towarowego. Prawidłowe pakowanie, etykietowanie adres, załadunek i rozładunek przesyłki, a odpowiednie dokumenty przesyłki (BOL podane przez nas) są wymagane przez wszystkich przewoźników i są obowiązkiem spedytora.haluksy Są to rzeczy, które agent wysyłka pomoże Państwu, ale można uzyskać dobry pomysł tutaj, czego się spodziewać, wraz z kilkoma pomysłowych pomysłów dotyczących opakowań i innych need-to-know-info.

Opakowania

Opakowanie, w większości przypadków, będzie głównym ochrony (ubezpieczenie) przed uszkodzeniem przesyłki (chyba fabrycznie nowa / fabrycznie zapakowany). Wszystko ubezpieczenie na świecie nie będzie chronić nieprawidłowo opakowaną przesyłkę przed uszkodzeniem. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, gdy opakowanie przedmiotu do wysyłki, aby korzystać z najlepszych wyroku. Delikatne elementy powinny być pakowane na stabilnym podłożu i objętych w drodze do wyeliminowania narażenia na zarysowania lub dinging. Skrzynie, palety i grubej tektury należy rozważyć delikatnych przedmiotów. Cięższe, ostrzejsze elementy (takie jak żeliwa piec, na przykład) nie muszą być pakowane tak starannie, ale mobilność musi jeszcze pamiętać. Najlepszym wyrok odnosi się do pakowania wszystkich wiele milionów elementów dostarczanych obecnie w całej Ameryce.

prezent motocyklowy

adres do etykietowania

Prawidłowe oznakowanie adres nie jest tak wielkim problemem; każdy, kto kiedykolwiek coś wysłany przez US Postal Service wie jak prawidłowo oznakować przesyłki. To tak proste, jak to, gdzie przychodzi i dokąd jedzie.

Ładowanie Załadunek i rozładunek

załadunku Załadunek i rozładunek jest również obowiązkiem spedytora.

– autor artykułu