prezent komunijny

prezent komunijny

HR może mieć własne cele, które mają być spełnione w „wywiadzie wyjścia”, o której trzeba być ostrożnym. Są to: (a) uzyskanie zalogowania rzeczy, których nie powinien podpisać, takich jak komunikaty; (B) pytając, dlaczego wyjeżdżają, co nie jest ich sprawa; (C) przypominając o swojej tajemnicy (i ewentualnie o zakazie konkurencji) zobowiązania; (D) z pytaniem, gdzie będziesz pracować, co nie jest ich sprawa, i (e) daje swoje federalnego C.O.B.R.A. formy ubezpieczenia-kontynuacja.

W wywiadzie wyjścia, proszę nie robić coraz rozważyć te cztery rzeczy: (1) że Twój przedstawiciel HR jest twoim przyjacielem;

2) podpisuje coś innego niż rachunek za formach wam dane; (3) krytykować byłych kolegów lub go; lub (4) omówić swoje plany na przyszłość.

16. Rozważ Komitet i deska Członkostwo: Twoja praca może pociągać za sobą swój udział w wewnętrznych komisjach i zespołach zadaniowych, a także zewnętrznych grup zawodowych i stowarzyszeń. Choć często jest to automatyczny, zastanowić się, jak najlepiej zrezygnować z każdej grupy wewnętrznej, upewniając się, aby nie spalić mosty w ten sposób. Jeśli działał jako przedstawiciel pracodawcy na tablicach zewnętrznych i tym podobne, swojej rezygnacji ze swojej obecnej pracy nie może wymagać kompletnego rezygnację fro grupy handlowej lub stowarzyszenia, a jedynie ponownego wyznaczenia jako członka w dużych. Nie zakładać, trzeba zrezygnować z takich grup towarowych, na rezygnację, ponieważ mogą one okazać się bezcenne dla Ciebie w przyszłej pracy.

Nawiasem mówiąc, zawsze inquir o tym, czy usługa w radach i komitetach upoważnia do kontynuowania ochrony pokryć ubezpieczeniowych, w tym „dyrektorów i urzędników” ( „nie”), polityk, i „błędów i opuszczeń” ( „EO”) polityki. Jeśli uważasz, że obowiązki powiernicze mogą cię zostawić otwarte dla przyszłych procesach sądowych, zażądać pisemnych gwarancji kontynuowania ubezpieczeń i odszkodowania pokryć, a także ..

– autor artykułu