prezent handmade

prezent handmade Zaproponowała, aby zrobić wszystko, co było konieczne, aby przejście gładką jeden. Niestety, to było coś, ale gładka.

Pierwszy „ciemne chmury” pojawiła się już następnego ranka, kiedy Claudia przybył z Starbucks filiżanką w ręku, i zwrócił na swoim komputerze. To było zamrożone; Najwyraźniej jej hasło zostało zmienione. Jej pierwsza rozmowa, do Wydziału Technologii Informacyjnych, został skierowany do zasobów ludzkich. Ona została poproszona przyjść do HR na krótkie spotkanie. Gdy Claudia przybyła, zobaczyła czterech osób w sali konferencyjnej: Dyrektor HR, jej szef, jego szef, a firmy General Counsel. Rozmowa była krótka, prowadzona przez dyrektora firmy HR.

prezent handmade

Claudia został poinformowany, że jej odejście nie była postrzegana w sposób pozytywny, zwłaszcza jej zamiar bezpośredniego konkurenta. Nie było obawy, że Claudia użyłby jej znajomość strategiami firmy i metodami – zwłaszcza swoich nowych planach budowy własnych fabryk w Azji – z korzyścią dla jej nowego pracodawcy, a może nawet sugerować, robią to samo. To dokładny scenariusz został zaproponowany przez część tego, co Claudia wymienione w jej wypowiedzenie. Była również pytanie, czy dzień Miała podjęte dni wolnego w dni choroby w ciągu ostatnich kilku tygodni, które były w rzeczywistości wykorzystywane do rozmowy; W rzeczywistości, miał.

prezent handmade

Chmury tylko rosła „ciemniejszy”, gdy Claudia mówił jej adwokatów. Ich opinia o proponowanej umowy oferowane przez jej nowego pracodawcy wskazano kilka istotnych problemów, niektóre bardzo problematyczne. Stanowisko nie było, że została skłonni uwierzyć . Wymóg, że spędzają prawie połowę swojego czasu w Azji był kompletnym zaskoczeniem. Jednoroczny okres zatrudnienia i wymóg dwuletniego zakazu konkurencji były nie do przyjęcia. Wreszcie, nie był to wymóg, że jeśli kiedykolwiek w lewo, jeśli Claudia nie dała co najmniej 90-dniowym wyprzedzeniem, ona musiałaby spłacić premię jej zeszłorocznego, potocznie nazywany „clawback”.

pomoc psychologiczna dla dzieci
– autor artykułu