prezent emerytura

Rezygnacja z pracy – 21 niezbędne środki ostrożności

Rzeczywiste historii CASE: Claudia był zawsze w górnej części swojej klasie, w szkole, na uczelni, w szkole biznesu. I tak było w jej hotelowym przemysłu kariery: w ciągu ośmiu lat od niej przystępujących na świecie drugi co do wielkości spółką hotelarską jako stażysta zarządzania Wstała jej siedziby firm, jako Wiceprezesa Sourcing. Jak zawsze przed, była po raz kolejny „u góry”.

Z punktu widzenia Claudii, promocji nigdy nie były problemem. Raz po raz jej ciężka praca i stałe reputację niemal całkowitego oddania poprzedza ją. Ona nie szukał promocji; wydawało się, że jej poszukiwania. Kiedy skontaktował wykonawczej rekrutację o położeniu jako Chief Operating Officer bezpośredniego konkurenta, Claudia wzięła ją w kroku. Wydawało się, że jeszcze jeden walidacji, co jej rodzice zawsze uczył ją: ciężka praca, odda się. Po konsultacji z mężem, zdecydowała się agresywnie ubiega się o stanowisko.

Claudii osiem wywiady ponad cztery dni poszło bardzo dobrze. Dostała także szczególnie dobrze z nowym CEO firmy, dla których że ona działa. Była przedstawił ofertę, która niemal podwoiła swój obecny odszkodowania i możliwość – po raz pierwszy w życiu – dla znacznej bezpieczeństwa finansowego. Wkrótce akceptowane. Zasoby ludzkie następnie za zadanie przygotowanie jej umowy o pracę, a Claudia zatrudnił prawnikiem recenzję jej warunki.

Claudia nigdy nie był w takiej sytuacji wcześniej: że nigdy nie opuścił firmę od szkoły biznesu. Postanowiła obsługiwać wszystkie aspekty procesu sama rezygnacji, powołując się na jej znaczne zdrowego rozsądku i umiejętności pracowników. Ona składa wspaniały rezygnacji list i rozpowszechniany go do swojego bezpośredniego szefa i jej najbliższych współpracowników. W jej wypowiedzenie, wyjaśniła jej kolegów, ile znaczyło dla niej, ale biorąc pod uwagę jej nowy tytuł i zadania, jak mocno ta nowa okazja skinął.

– autor artykułu