prezent oryginalny

prezent oryginalny

Odpowiedzialność i wiktymizacji-Wysiadając chomika Wheel dojazd do zaangażowani Leadership

W pierwszej części tego artykułu będę określenie różnic między podejmowania decyzji jako ofiara lub jako odpowiedzialnego lidera. W drugiej części tego artykułu będę zdefiniować co to ma działać jako odpowiedzialnego lidera wykonawczej i oferują kilka rozwiązań operacyjnych z odpowiedzialnej postawy. Lot odpowiedzialny punktu widzenia oferuje oczywiste korzyści dla każdej organizacji. W przeszłości miałem rozmowy z liderami o odpowiedzialności i przywództwa. Najczęściej, że skarży się na brak odpowiedzialności w ich organizacji mówiąc takie rzeczy jak „ludzie nie biorą odpowiedzialności” lub „nie działają one tak, jakby to ich projekt”, ale często nie wiedzą, co robić w różny sposób. Wielu liderów potrzebują ich ludzie byli odpowiedzialni jeszcze nie wiedzą, jak zachęcić zachowania odpowiedzialności. Porozmawiam o tym więcej później.

Niedawno otrzymałem kilka krytycznych spostrzeżeń na temat odpowiedzialności, podczas gdy uczestniczy w seminarium przez Keller Williams, krajowej agencji nieruchomości. Podczas seminarium porównaliśmy odpowiedzialność wobec jego przeciwnej, wiktymizacji. Odpowiedzialnego stanowisko w ich modelu obejmuje: Uzyskanie jasności o problemie i zdefiniowanie problemu

Stosowanie uwagi, energii i focusExploring possibilitiesMaking planuje zmian changeImplementing

Porównaj to do postawy ofiary, która obejmuje:

Odmowa biznesowej realityProjection na othersDeflection idei dala od meResignation status quo

Szczerze mówiąc, nigdy nie oglądane wiktymizacji jako przeciwieństwo odpowiedzialności. Model pokazuje różnicę ładnie jako dwie różne ścieżki do podjęcia decyzji. W odpowiedzialnego ścieżce, rzeczywistość pokazała się lider zdał sobie sprawę z rzeczywistości gospodarczej, zdecydował, co zrobić, a następnie podjął działania.
http://zaciszeurody.eu/zabiegi/przedluzanie-rzes-pabianice/
– autor artykułu