prezent idealny

prezent idealny

Starbucks – biuro obsługi klienta Mekka

Mec-ca ‚me-ka ‰ Â ™ : miejsce traktowane jako centrum dla określonej grupy, działalności, lub odsetek.

Jako, że obsługa klienta jest moją pasją, jestem zawsze na rozglądać za obsługę klienta, że ??ponad-dostarcza większe oczekiwania do klienta. Znalezienie dużej firmy z takich cech może być trudne; Jednak znalazłem go.

prezent idealny

Kiedy po raz pierwszy przeniósł się do Alberta 3 1/2 lat temu, gospodarka kwitła, a pracownicy dla wszystkich gałęzi przemysłu były duże zapotrzebowanie. Można dostać pracę w niemal każdej kawiarni w Edmonton i oczekują gaży 12- $ $ 15 za godzinę. Smutnym faktem w tym czasie ponad pobłażliwy było to, że każdy, kto został wdechu, wydechu, dysząc, dysząc lub sapiąc był w stanie utrzymać zatrudnienie w branży obsługi klienta. Pracodawcy w tej branży nie ma idealnego asortyment wyjątkowych jednostek obsługi klienta do wyboru w puli aplikacji o pracę. I tak, klient, otrzymali co lubię odnosić jako ery neo-nieudolny.

Jednak podczas tej epoki była jedna firma, która wydawała się zachowują doskonałe pracowników, którzy wiedzieli, jak zapewniają obsługę klienta i to było, i nadal jest, moja mekka: Starbucks!

prezent idealny

Zawsze podobało mi się „Starbucks Experience”, ale tak naprawdę nigdy nie miał specjalne pić, która mnie odszukać Starbucks … aż do teraz. Mój partner wprowadził mnie w ubiegłym roku do: Grande, Chai Tea Latte, chudy, bardzo gorąco! Teraz … wiem, że jest o wiele bardziej grzesznie smakołyki w Starbucks jednak Grande-Chai-Tea-Latte, -skinny-extra-gorące, do mnie, jest jak czystego mleka topnienia-in-your-usta-czekolady nie mogę się doczekać, aby pierwszą rzeczą, w godzinach porannych lub ostatnią rzeczą w nocy, słodkie i uwodzicielsko pachnący, gładkiej i złośliwie pobłażliwym napoju.

Ale regres … powrót do obsługi klienta.

– autor artykułu