prezent bierzmowanie

Jeśli gotowanie dla siebie, aby zapewnić zdrowsze życie nie jest wystarczający powód, aby to zrobić, to nie wiem co jest.

Chociaż istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie gotować Chciałbym podkreślić, dlaczego uważam, że „powinien” gotować w domu. Gotowanie jest to świetny sposób, aby pokazać, jak bardzo zależy nam na tych, którym służymy i wielkiej ilości satysfakcję daje nam, kiedy wiesz, że cenią swoje wysiłki.chwilówki Istnieje również wiele korzyści uboczne gotowania w domu, z których dwa mają jeść zdrowiej i spędzać więcej czasu z rodziną na całym stole rozmawiać wydarzeń dnia. Badania wykazały, że rodziny, którzy regularnie gotować i jeść razem mają szczęśliwsze małżeństwo, do zdrowia dzieci oraz silniejszych więzi rodzinnych. Poświęcenie czasu na planowanie, zakupy i stworzyć wellrounded, zdrowy posiłek to największy dowód miłości i oddania. Chociaż uważam, że niekończące się listy zadań związanych z przygotowaniem posiłków dziennie nieco trudne w czasach, naprawdę cieszyć się proces. A po tym pierwszym smaku, jeśli słyszę, „Gee Mamo to jest naprawdę dobre!” … Wow, jak wielkie to uczucie wiedzieć, owoce (gra słów nie przeznaczonych) mojej pracy są doceniane i że moja rodzina zyskuje głębokie korzyści.

Pozytywne informacje zwrotne od tych gotować może zapewnić Ci „can-do” gotowania postawy. Moja babcia była stałym źródłem informacji zwrotnych dla moich kulinarnych kreacji, kiedy byłem młody, który jest, jak myślę, że mam podpięty na gotowanie dla innych. Po rozpoczęciu się tego rodzaju sprzężenia zwrotnego, jest wciągająca. Zaczynasz wyzwanie siebie, tworząc jeszcze bardziej skomplikowane czas kreacji i znowu. Im bardziej im się podoba to, co gotować, tym więcej można gotować. To naprawdę trudno nie chcą słyszeć pozytywne komentarze na temat każdego naczynia, które następnie sprawia, że ??chce się starać, aby zadowolić.

– autor artykułu