prezent roczek

prezent roczek

Dopiero w lutym 2011 roku, że kaszlał mój ostatni kaszel. W tym czasie byłem dodając trening oporowy do mojego codziennego schematu treningu, używając kombinacji Bodylastics oporu zespoły, jak również hantlami i podbródka-up bar w siłowni naszego budynku. Tym bardziej ja, tym bardziej że jestem w stanie to zrobić. Im bardziej jestem w stanie to zrobić, tym bardziej chciałem zrobić.torby bawełniane Byłem na dobrej drodze do spełnienia mojego marzenia o kopanie w tyłek na 100 lat!

Pewnej nocy, gdy zmianę kanałów, złapałem się długo oczekiwany film o treningu Insanity. Jest to rzekomo być najtrudniejsza seria ćwiczeń w historii dostępny na DVD. Wiedziałem, że po prostu musiałem zobaczyć, jak mogę zmierzyć się. W chwili pisania tego artykułu, mam ukończone 24 z 63 dni w programie. Jestem wreszcie nad przerażającą sztywność i bolesność, że derails wielu – jeśli nie większość – ludzi w ciągu pierwszych 2-3 tygodni. Oraz zmiany w moim wyglądzie fizycznym jest taka, że ??nawet Maggie zauważyć – i komplementy mnie za moje wysiłki! Jakie to jest świetne?

Nie samym chlebem

Aby mieć pewność, że to nie tylko jedna rzecz, w szczególności, że mogę zwrócić się do mojego niezwykłego ożywienia fizycznego. To nic więcej jak trzy główne sektory – ćwiczenia, właściwe odżywianie i nastawienie psychiczne. Jak dobrze, utrzymując równowagę we wszystkich działach jest niezbędna. Walka w jeszcze jeden segment może mieć szkodliwy wpływ czyni postępy i satysfakcjonujące osiągnięcie powolny i nieosiągalne. Będę nadal badać sześć dziedzin życia jak zauważył Paul J. Meyer w swoim kole życia / Całkowita osoba koncepcji, co następuje:

Rodzina i dom

Finansowe i kariera

Fizycznej i Zdrowia

Psychiczne i edukacyjne

Duchowe i etyczne

Społecznych i Kulturalnych

Dążenie do równowagi w swoim Kole doda jakości lat swojego życia.Ty też można kopać w tyłek, gdy jesteś 100 lat. Wiem, że jesteś spodoba to uczucie.

Chcesz być nadal kopać w tyłek, gdy jesteś 100. To wszystko na temat bilansu na Wheel of Life. Magia dzieje, gdy nauczysz się wybrać teraz lepsze uczucia! Będziesz Miłość to uczucie

Wszystkiego najlepszego z Toronto, Russ Hamel

– autor artykułu