prezent gotowanie

prezent gotowanie

Jeśli rozważa przyjęcie kontr-ofertę, istnieją trzy zasadnicze punkty, aby domagać się: (a), że musi być umieszczony w formie pisemnej, podpisane umowy a, (b), że należy wypełnić i podpisać w ciągu zaledwie kilku dni, aby upewnić się, że nie tylko „popsuć” nowe możliwości pracy i (c), aby jednoznacznie stwierdzić, że obiecał promocja, podniesienie, premię lub inną nagrodę, będzie wam dane „gwarantowany, w każdym razie, i trwać nie mniej niż jeden pełny rok. ” W przeciwnym razie może być promowany przez jeden dzień, a następnie zwolniony, albo obiecał premię w przyszłym roku, ale strzelił w przyszłym tygodniu.automatyka plc projektowanie

14. Bądź przygotowany, jak również, aby wykazać się drzwi: Możliwe jest również, że po zawiadomieniu dawanie rezygnacji, może być zwolniony „na miejscu”. Jakie jest prawdopodobieństwo? Generalnie można powiedzieć, przez jaki pracodawca działał w przeszłości. Zawsze opłaca się być przygotowany do pokazania drzwi. Oprócz innych środków ostrożności wymienionych powyżej, to zawsze mądry po cichu usunąć informacje osobiste z komputera w biurze, sporządzania kopii domem jawnych montaż okien gdynia materiałów „Portfolio”, i cicho dokonać inwentaryzacji czysto osobistych przedmiotów – obrazki i tym podobne – w biurze , do późniejszego usunięcia.

C. Po zakomunikowaniu

prezent gotowanie

15. Wizyta HR dla „exit” Wywiad: W ciągu ostatnich kilku lat, nowe biuro „rytuał” stało się powszechne, w których dochodzenie HR i problemy są odbierane, wypełniony i rozwiązany. Przynajmniej takie są forsowane cele „wywiadów wyjścia.” W większości firm, uczestnictwo nie jest obowiązkowe; Jeśli Twoja firma twierdzi, że jest obowiązkowe dla Ciebie, można zapytać, co „kara (s)” może być dla odmowy.

Do swoich celów, przynieść pad i pytać wszystkie Państwa pytania, w tym: (a) kim należy się kontaktować w przyszłości, jeśli mam pytania ?; (B) Czy mogę mieć kopię mojego pliku HR ?; (C) W jaki sposób zorganizować dla kontynuacji różnych polis ubezpieczeniowych ?; (D) Po powrocie klucze, telefony komórkowe, legitymacje i tym podobne, mogę dostać pokwitowanie ?; (E) otrzymam zapłatę naliczonych, lecz niewykorzystany urlop, osobistych i chore dni; jeśli tak, to ile ?; oraz (f) Jak długo muszę przedstawić rachunki za nieodpłatnej działalności i / lub kosztów leczenia?

– autor artykułu