prezent na 30 urodziny

prezent na 30 urodziny

Wreszcie, jako praktykujący Patentowego, należy posiadać pragnienie niekończącej wiedzy. Będziesz tuż przy krawędzi tnącej badań i kasy fiskalne posnet śląsk rozwoju. Będziesz stale narażone na nowych i ekscytujących odkryć praktycznie zanim ktokolwiek inny!

Dolarach i centach

To pytanie za milion dolarów. Co można spodziewać się jako profesjonalista w dziedzinie prawa patentowego? Dobrze, skala wynagrodzenie waha się od $ 45.000 do $ 250,000 + dla patentowych praktyków i zależy od wielu czynników (tak zdaję sobie sprawę, że to dość rozpiętość).

Po pierwsze, jak już umyka, jeśli jesteś naukowiec lub inżynier bez dyplomu prawa zostaniesz zakwalifikowany jako rzecznik patentowy po zdasz egzaminu adwokackiego Patentowy. Jeśli masz wykształcenie prawnicze i są już za adwokata, zostanie sklasyfikowany jako rzecznik patentowy po zdaniu egzaminu. Jako rzecznik patentowy z tym samym poziomie doświadczenia jako rzecznik patentowy, będzie zazwyczaj zdobyć wyższe dochody, ponieważ oprócz pisania i ścigania patentów, może również pomóc w ochronie patentów w sądzie.

Po drugie, poziom stopnia pomogą ustalić wysokość wynagrodzenia. Jeśli masz stopień licencjata w danej dziedzinie wiedzy, można zazwyczaj uczynić mniej niż ktoś z magistra lub doktora.

Po trzecie, poziom doświadczenia będzie różnicy. Twoje poprzednie pozycje będą się liczyć, gdy faktoring pensji. Liczba lat, które pracowały jako inżynier lub naukowiec będzie różnicy. Im więcej masz doświadczenia, zwykle cenniejsze będziesz postrzegany przez spółkę. Im dłużej dana osoba pracowała w dziedzinie prawa patentowego, tym wyższa płaca będzie tak dobrze.

Wreszcie, gdzie można szukać pracy sprawia, że ??różnica w płacy. Kancelarie prawne zazwyczaj zapłacić najwięcej, natomiast Dział Transferu Technologii przy Uniwersytecie zwykle płacą najmniej. Ponadto, państwo i miasto ubiegać się o dzieło, będzie również odgrywać czynnik.

– autor artykułu